У 2018-ому відновлять будівництво моста через Дністер на дорозі Бурштин-Калуш

  • 29.12.2017 14:49
У 2018-ому відновлять будівництво моста через Дністер на дорозі Бурштин-Калуш

На засіданні Івано-Франківської обласної ради 22 грудня виступив Василь Буджак, начальник Служби автомобільних доріг області.

Він розповів, що 5 мостів на Івано-Франківщині було зроблено у 2017 році.

У Криворівні, Раковці, селах Лука, Татарів, які незабаром мають ввести в експлуатацію. А також міст, який відкрили у вересні за участі президента, на дорозі Стрий-Мамалига. У

плані на 2018-ий рік відновлення будівництва моста через Дністер біля Сівки-Войнилівської на дорозі Бурштин-Калуш, інформує Галка.

«Сподіваємося, що добудова цього моста буде включена у постанову Кабміну та будуть виділені кошти», – сказав Василь Буджак.

Інший міст планують відремонтувати у Косові на дорозі Татарів-Кам’янець Подільський.

«Постраємося також відремонтувати мости у Ланчині та Стопчатові», – додав очільник САД.

Що ж до ремонту автошляхів, Буджак сказав, що завершують ремонт сполучення з Чернівецькою, Львівською та Закарпатською областю – доріг національних трас М-10 та М-9.

На 2018-ому році залишається відремонтувати дорогу від Івано-Франківська до Долини, Калуша, Болехова на Львівщину. Дорогу з Івано-Франківська на Тернопіль через Тисменицю, Клубівці, Нижнів.

Цього року не встигають доробити дорогу в районі села Устечко у Городенківському районі для з’єднання із Тернопіллям, тому продовжать роботу у новому році.

Також у 2018-ому продовжать ремонт доріг Долина-Хуст, Бурштин-Калуш, Галич-Сатанів, Стрий-Знам’янка. За кошти обласного бюджету у 2017-ому році ремонтували дороги місцевого значення.

Василь Буджак зауважив, що у 2018-ому сума на їхній ремонт буде у кілька разів вищою завдяки виділенню 278 мільйонів гривень з дорожнього фонду.

«Є підстава вважати, що й місцеві дороги стануть більш якісними з наступного року», – зауважив Буджак.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин