У Франківську ветеран АТО звинуватив компаньйонку у спробі "віджати" бізнес

  • 26.01.2018 16:47
У Франківську ветеран АТО звинуватив компаньйонку у спробі
Сьогодні, 26 січня відбулася прес-конференція ветерана АТО, який відкрив власний грузинський ресторан, але зараз не може у нього потрапити через компаньйонку по бізнесу.

Зокрема Сергій Любих розповів, що після повернення з зони АТО втілив свою давню мрію - відкрив ресторан грузинської випічки «Dedas Puri». Гроші на відкриття позичив товариш-поляк. І в квітні минулого року кафе запрацювало, інформує кореспондент Бліц-Інфо.

"Проте я не розрахував свої сили. Справи в той час пішли погано, тож мені довелося піти на партнерство з Тетяною Муравйовою. Вона покривала частину коштів на купівлю продуктів, зарплату працівникам, придумала нову форму. Проте в діяльністю закладу майже не цікавилася. Співробітництво не склалося і ми розійшлися. Проте жінка почала вимагати в мене сім тисяч доларів, які вона нібито вклала у бізнес, хоча сума вдвічі менша. Я погодився віддати їх проте не відразу, а частинами", - розповідає Сергій Любих.

Втім, за словами ветерана, за кілька днів йому зателефонували працівники, колили він закуповував прдукти і повідомили, що в закладі "гості".

"Мені сказали, що Муравйова з чоловіком і кількома кремезними хлопцями прийшли в кафе і заявили, що вони тепер власники. Коли я повернувся, мене не допустили до роботи, тож я викликав патрульних. Поліцейські приїхали, зафіксували факт, проте сказали, що це цивільно-правові відносини і порадили звертатися в суд. За кілька днів від неї вже почала звучати сума в 15 тисяч доларів", - обурюється чоловік.

Сергій Любих переконаний, що ситуацію треба вирішити виключно законним шляхом, тож 13 грудня написав заяву в поліцію.

"Проте ситуацію кваліфікували, як самоуправство, тож 24 грудня я звернувся в прокуратуру з проханням перекваліфікувати справу на перешкоджання здійсненню підприємницької діяльності. В прокуратурі мені відповіли, що слідство ведеться, але поки немає підстав для перекваліфікації. Законним шляхом відстояти свою правоту дуже важко, проте я не хочу щоб шахраї чи кримінальні кола могли подумати, що атовця можна кинути в бізнесі і не відповісти перед законом", - пояснює свою позицію ветеран.

Також, за словами Любиха, ще від 4 грудня він не контролює кафе і його не впускають, хоча за документами він є орендарем 58 кв.м закладу, а Муравйова - 30 кв.м.

"Мене не впускають всередину, не дають доступу до каси, хоч я маю всі документи на заклад. Проте я силою його відвойовувати не збираюся. В АТО я бачив беззаконня і не хочу, щоб воно було і на мирній території. Тож зараз чекаю на результати слідства і просто хочу привернути увагу громадськості до цієї проблеми, адже завтра на моєму місці може опинитися будь-який підприємець. окрім того від цієї жінки вже пострадали люди", - підсумував чоловік.

Водночас в телефонній розмові з журналістами Тетяна Муравйоваспростувала звинувачення атовця. Жінка заявила, що немає ніякого відношення до закладу, адже офіційно орендарем приміщення є її мама.

"Ніхто не забороняє йому приходити в заклад. Я просто хочу, щоб мені віддали вкладені гроші. Документів у мене немає, що це саме сім тисяч доларів, адже у нас була усна домовленість. Проте він не зможе сам вести бізнес, адже зловживає алкоголем. Мені б не хотілося, щоб кафе закрилося", - переконує журналістів Муравйова.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин