У Бурштині мешканці багатоповерхивок можуть замінити вікна та двері на умовах співфінансування

  • 29.01.2018 12:10
У Бурштині мешканці багатоповерхивок можуть замінити вікна та двері на умовах співфінансування

На сесії міської ради програму затвердили без пояснень. Мовляв, на погоджувальній раді перед сесією вже все обговорили.

У програмі йдеться про те, що постійне зростання зовнішньої залежності від енергоресурсів та збільшення їхньої вартості змушує як державу, так і громаду шукати шляхи збереження енергії. Сьогодні, левова частка втрати тепла відбувається саме через старі вікна, не утеплені стіни, щілини в міжпанельних швах, під’їзди, що не закриваються, холодні горища, підвали будинків і т.д. Багатоквартирні будинки в Бурштині, так само як і в більшості містах України, споруджувались без врахування технологій збереження енергії.

Тож одним із енергоефективних заходів у багатоквартирному будинку, який не потребує значних коштів, є заміна вікон та дверей. Заміна вікон та/або дверей здійснюється виключно на умовах співфінансування коштів міського бюджету та коштів співвласників будинку (власників квартир та нежитлових приміщень). Обов’язкова умова – спершу за заміну вікон та/або дверей оплачують (авансом) співвласники будинку.

Фінансування робіт із заміни вікон та/або дверей в будинку (під’їзді) здійснюється наступним чином:

– кошти співвласників чи інших джерела, що не суперечать нормам чинного законодавства – 50% від вартості вікон та/або дверей і робіт щодо їх заміни;

– кошти міського бюджету – 50% від вартості вікон та/або дверей і робіт щодо їх заміни.

Для виконання заходів програми необхідне орієнтовне фінансування у сумі 50 000 грн.

Вимоги до віконних блоків:

– склопакет має бути двокамерним та з енергозберігаючим склом;

– чотирьохкамерний віконний профіль.

Дверний блок має бути обладнаний дверним доводжувачем.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин