У Бурштині відбувся «Діловий Діалог»

  • 31.01.2018 14:09
У Бурштині відбувся «Діловий Діалог»

У вівторок, 30 січня в Бурштині у рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізує Асоціація міст України (АМУ) за підтримки USAID відбувся «Діловий Діалог» на тему: «Реформи місцевого самоврядування, сфер охорони здоров’я та освіти» представників регіонального відділення АМУ.

Про це йдеться на сайті Бурштинської міської ради.

Діалог проходив за участю Ю. Стефанчука – виконавчого директора регіонального відділення АМУ, Валерія Крецула – радника голови облдержадміністрації, Віктора Кімаковича – директора департаменту освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації містобудування та архітектури облдержадміністрації, І. Гуніна – начальника управління ЖКГ департаменту будівництва ЖКГ, Г. Микули – головного спеціаліста з організації первинної медичної допомоги департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з керівництвом Бурштинської міської ради, виконавчого комітету, депутатами міської та обласної рад, керівниками структурних підрозділів, підприємств, організацій, бюджетних установ, експертами, ЗМІ та мешканцями міста.

Основними питаннями порядку денного стали:

- Про державну та регіональну політику щодо реформи місцевого самоврядування, децентралізації;

- Основні питання бюджетної децентралізації;

- Про реформу освітньої галузі;

- Про реформу медичної галузі. Про функціонування ЖКГ в умовах реформування.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин