На Прикарпатті працівникам винні 19,6 млн – і це борг зменшився майже вдвічі

  • 05.02.2018 11:24
На Прикарпатті працівникам винні 19,6 млн – і це борг зменшився майже вдвічі
Станом на 1 січня заборгованість із виплати зарплати працівникам підприємств області становила 19,6 млн грн. Порівняно з 1 грудня борг із виплати заробітної плати зменшився на 14,5 млн грн.

Погасили заборгованість у Богородчанському, Городенківському, Коломийському, Косівському та Рогатинському районах. Водночас збільшився борг у Франківську на 3,3 млн грн та Тисменицькому районі на 110,6 тис грн.

Виник борг у Бурштині – 147,4 тис грн. У Надвірнянському районі заборгованість залишилась на рівні 1 грудня – 175,2 тис грн, інформує головне управління статистики.

На підприємства обласного центру припадає 86,8% суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 11,5%, Надвірнянського – 0,9% та Бурштина – 0,8%. На підприємствах решти міст і районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 30,5% суми боргу. У Бурштині цей показник складає 100%, у Франківську – 31,8%, в Тисменицькому районі – 18,6%.

Код
Щоб залишити коментар, введіть Ваше ім'я, текст повідомлення та цифровий код, зображений на картинці. Будь ласка, не ображайте один одного, будьте ввічливими та грамотно висловлюйте свою думку. Адміністрація сайту залишає за собою право видаляти повідомлення нецензурного характеру та такі, що ображають честь і гідність інших людей.

Стрічка новин